Kategoriler

Markalarımız

Kullanıcı Sorumlulukları

1) Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır:

2) ucuzlukcanavari.com alan adı altında bulunan tüm içeriğin hakları saklıdır. İçeriğin bir kısmı veya tamamı izin almaksızın kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

3) Sitemizde bulunan ürünlere ait grafikler üçüncü kişiler tarafından yazılı izin olmadan kullanılamaz. Aksi halde 'Fikir ve sanat eserlerinin korunması' ile ilgili yasal haklar ihlal edilmiş sayılacaktır.

4) Sitemizde oluşabilecek teknik, içeriksel ve yazım hataları durumunda sayfalardaki bilgilerin ve adresinize gönderilen/gönderilemeyen elektronik postaların bağlayıcılığı yoktur. Bu tür durumlarda telefon ve e-posta yollarıyla güncel bilgi alınmalıdır.

5) Teslimat, ödeme kullanım şartları gibi iş akışı kurallarının bulunduğu sayfaları okumak kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.

6) UcuzlukCanavarı e-ticaret sitesi yöneticileri ürünler, ürünlere bağlı fiyatlar, teslimat, ödeme ve diğer içeriklerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Sipariş yaptığınız anda oluşacak fatura her zaman geçerlidir. Bu faturadaki fiyat hiçbir zaman değişmeyecektir.

7) Müşterilerin herhangi bir ürünü sipariş etmesi durumunda sipariş değerlendirilip onaylandıktan sonra gönderilir. Site yöneticileri uygun görmediği siparişleri iptal etme hakkına sahiptir.

8) Müşteriler yeni üyelik kayıt formunda belirttikleri bilgiler dahilinde değerlendirildiğinden, bu alana yazdıkları bilgilerin doğruluğundan bizzat kendileri etkilenecektir. Adres ve isim gibi bilgiler ürün teslimatında kullanılacağından bu konuda yaşanacak olumsuzluklardan kendileri sorumlu olurlar.

9) ucuzlukcanavari.com, bağlantı verdiği diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı Hakları

1) Kişisel Bilgiler

Web Sitemizden yalnızca üyelik başvurusu ve  ticari amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır. Kullanıcıların özel bilgileri gerekmedikçe kullanılmaz ve asla üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

2) Bilgi Güvenliği

Web Sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Müşterilerimizin Web Sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. 

Söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir

3) İade

Müşteriler ucuzlukcanavari.com web sitesi üzerinden satın aldıkları tüm ürünleri iade kuralları çerçevesinde iade edebilir.

4) Garanti

ucuzlukcanavari.com web sitesindeki ürünlerin tamamı garanti belgesine sahiptir. Belgeler teslimat sırasında, ürün ambalajında imzalanmış ve kaşelenmiş şekilde teslim edilmektedir.