Kategoriler

Markalarımız

Taşıma, Teslimat ve İade

Gönderim Süresi;

UcuzlukCanavarı'ndaGönderimlerimiz genel olarak 24 saat içinde teslim edilmektedir. Teslimat süreleri en fazla iki iş günüdür. Şehir merkezlerinde yapılan teslimatlar genelde ertesi gün alıcıya ulaşır. Banka havalesiyle yapılan siparişler havale yapıldıktan sonra aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Kapıda ödeme ile gerçekleşen siparişlerde öncelikle telefon yoluyla sipariş teyidi yapıldıktan sonra aynı iş gününde kargoya verilmektedir..

Gönderim Şekli;

UcuzlukCanavarı'nda, ürünleriniz zarar görmeyecek şekilde paketlenerek önde gelen kargo firmaları vasıtasıyla taşıma garantisiyle adresinize yolanır. Teslimat sırasında paketi kargo görevlisi ayrılmadan açıp kontrol ediniz. Olumsuz bir durumu kargo görevlisine zabıt tutturunuz.

İade;

Ürünleri iade etmeden önce websitemizden hesabınıza giriş yaparak siparişinizin iade işlemini gerçekleştiriniz. Size gönderilen e-posta ve telefon yoluyla verilen bilgiler vasıtasıyla iade edilecek ürünleri garantisi, tüm evrakları ve ambalajıyla birlikte kargo vasıtasıyla gönderiniz.

İade edilicek ürünlerin kargo masrafı iade eden tarafa aittir

İyi Alışverişler Dileriz...